Betnano Giriş

Betnano Hesabına Güncel Giriş

Türkiye’de betnano hesabına güncel giriş yapabilmek için kullanıcıların, adres güncellemelerini takip etmeleri gerekiyor. Türkiye hizmetlerini devam ettirebilmek için giriş adresi değişikliğini sık sık yapmak zorunda kalmaktadır. Bunun için tüm Türk üyeleri, üyelik hesaplarına, güncel giriş adresini kullanarak giriş yapabiliyorlar. Güvenilir sitelerden birisi olduğu için üyeleri, adres değişikliğinden etkilenmemektedir.

Betnano Sitesi

Online sektörde, farklı ülkelerde hizmet veren betnano sitesi, Curaçao lisansını kullandığını göstererek, güvenilir site olduğunu ispatlamaya çalışıyor. Betconstruct altyapı sistemi sayesinde, Türkiye dahil tüm ülkelerde, kesintisiz hizmet verdiği için üyelik hesabı bulunanlar, siteye güven duyuyorlar. Betnano sitesi sadece Türkiye’de vermiş olduğu oyun hizmetlerinde, güncel giriş adresine ihtiyaç duyuyor. Bunun nedeni ise Türkiye’de yasal hizmet verebilmek için Spor Toto lisansının bulunmamasıdır. Yapılan denetimlerde, lisanssız görülmekte ve hemen engellenmektedir.

Üyelik Hesabı

Betnano sitesinde, üyelik hesabı olmasını isteyenler, online olarak üyeliklerini oluşturabiliyor. Üyelik oluşturduktan sonra bilgilerini güncel tutanlar ve yeni giriş adresini kullanarak giriş yapanlar, oyunları sorunsuz olarak oynayabiliyorlar. 18 yaşından büyük olanlar, şu bilgileri kullanarak üyelik hesabını oluşturabiliyorlar.

  • Adı soyadı,
  • Doğum tarihi,
  • Kullanıcı adı, şifresi,
  • Telefon numarası,
  • Mail adresi,
  • Yatırım türü para birimi,
  • Adres bilgileri,

Online üyelik formuna bunlar yazılır ve üyelik şartlarını kabul ettiğini gösterir bölüm işaretlenerek, kayıt yapılır.

Güncel Giriş Adresi

Türkiye’de bulunan kullanıcıları, tüm online oyunları oynamak için üyelik hesabına erişim yapmak isteğinde, güncel giriş adresi bilgileri biliyor olmalıdır. Güncel giriş adresini bilmeyenler siteye erişim yapamayacaktır. Üyelik bilgileri güncel olan kullanıcılara, güncel giriş adresi bilgilerini mail olarak ya da telefona sms olarak gönderiyorlar. Kullanıcıları bu sayede giriş bilgilerine sahip olabiliyor.

Adres Güncelleme Sıklığı

Betnano sitesi, Türkiye’de Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından takip ediliyor. Lisansı olmadığı için BTK’ye bildiriliyor ve internet erişimlerinin kısıtlanması sağlanıyor. Bu kısıtlama, tüm yabancı bahis siteleri için bazen haftada bir defa bazen birden fazla olabiliyor. Betnano üyelerinin hesaplarına erişim yapabilmesi için her engellemeden sonra adreslerini hemen güncelliyor. Betnano adres güncelleme sıklığı genel olarak haftada bir defa olmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu